Sectie - indeling

Andreasplein 1 t/ m 5, Baljuwplein, Gasthuisteeg, Louwestraat 1 t/m 49 en 2 / 8, Lijdweg, Princestraat, Princedwarsstraat, Schippersdam en Weeshuisstraat.

ouderling Wim van der Plas en bezoekbroeder Hans van der Plas - diaken Martin Guijt - damescomité Wijna van Duijvenbode, Marja van Beelen en Dicky van der Plas

Museumstraat,  Oostpad,  Torenstraat 2 t/m 8, Tramstraat 1 t/m 185;

ouderling Arie van der Plas en bezoekbroeder Gerrit Rijnsent - diaken Martin Guijt - damescomié Janna Guijt

Boulevard 17 t/m 71, Elleboogstraat, Taatedam, Waaigat;

ouderling Theo Brussee en  bezoekbroeders Cor Pronk - diaken Gerrit Kloos - damescomité Cobie Krijgsman en Anja Krijgsman

Dwarsstraat, Noordeinde, Westpad;

ouderling Jaap Guijt en  bezoekbroeder Cees Haasnoot - diaken Gerrit Kloos - damescomité Tineke Hoek en Nel van Duivenvoorden en Mien van Duijn - Corry van der Plas - Jonker

Boulevard 72 t/m 108, Havenstraat, Loggerstraat, Voorstraat 1 t/m 79  en 2 t/m 80, Baljuwstraat;

ouderling Dick van Belen en bezoekbroeder Aad van Duijvenvoorde- diaken Wilco van Delft- damescomité Tineke van Duijn en Nel van Duivenvoorden en Mien van Duijn- Corry van der Plas - Jonker

Buitensluisstraat 1 t/m 61 en 2, Gasthuishof, Stationsstraat, Stengelingstraat, Zwanenburgstraat 60a t/m 60e;

ouderling Leo van der Plas en bezoekbroeder Gerrit van den Oever - Wilco van Delft - damescomité Corine Zwaan en Jolanda Verdoes, Corrie Schouten en Nel Zwanenburg en Lenie Noppen, Teunie v.d. Oever

Hans van der Hoevenstraat 2 t/m 170, Tramstraat 2 t/m 52;

ouderling Dirk van der Plas en bezoekbroeder Jacob van der Plas - diaken Bram Barnhoorn - damescomité Rina Barnhoorn en Martha v.d. Plas en Betty van der Plas

Emmaplein, Koningin Emmastraat, Koningin Wilhelminastraat, Zuidstraat 52 t/m 98 ;

ouderling Leen Guijt en bezoekbroeder Huig Nijgh - diaken Bram Barnhoorn - damescomité Lida Hoek en Jannie Nijgh en Ida Ouwehand

Prins Hendrikkade;

ouderling Hans ten Hove en bezoekbroeder Jan-Willem van Delft - diaken Henk Ouwehand - damescomité Coba Zwaan en Alice Kloos

Tramstraat 54 t/m 328 ( even nummers );

ouderling Jan van der Plas en  bezoekbroeder Adrie van Duijvenvoorde - diaken Gerrit Remmelzwaal - damescomité Rina Barnhoorn en Martha v.d. Plas

Badstraat, Noordzeepassage, Perforatieleden, Salem/Duinrand, Wilber/Overduin

ouderling Kees Heemskerk en bezoekbroeders Teun Ouwehand - diaken Gerrit Remmelzwaal - damescomité Ria Groen en Ditta van der Berg