Nieuwsarchief van November 2018

Pniëlkerk

Weekbericht 2018-45

5 November 2018 - 6:35pm
Dienst van het Woord

Zondagmorgen heeft onze wijk dienst in de Oude kerk. Het is a.s. zondag 100 jaar geleden dat er een einde kwam aan de Eerste Wereldoorlog. Zaterdag is er een herdenkingsmoment in de Oude kerk en bij het monument op de Boulevard. In de kerk staan dan een aantal schilden met namen van de gevallenen. Die zullen er zondag ook nog staan.

Lees meer
Pniëlkerk

Weekbericht 2018-46

12 November 2018 - 8:43pm
Bij de diensten

Zondag jl. mochten we in de Oude Kerk lezen uit Habakuk 3 en luisteren naar het gebed van deze profeet. Ondanks alles klonk het: ik zal dan toch in de Heere opspringen van vreugde, mij verheugen in de God van mijn heil (vers 18). Zondag 18 november a.s. is onze wijk ingeroosterd in het Maranathacentrum in de avonddienst.

Lees meer