Contact

Algemene Kerkenraad

Bekijk de website-sectie van de Algemene Kerkenraad voor meer informatie.

Voorzitter AK:

Dhr. E.W. Roelfsema

Drieplassenweg 68

2225 JL  Katwijk ZH

071-4014845

E-mail: e.w.roelfsema@ziggo.nl 

Scriba
Dhr. J. R. Messemaker
Bestevaerweg  7 A
2225 PA Katwijk aan Zee
Tel: 071-4073119
E-mailadres: jrmessemaker@planet.nl 

Diaconie

Bekijk de website-sectie van de Diaconie voor meer informatie.

Bankrek.nr: NL06 RABO 0331 8017 36
t.n.v. Diaconie Herv. Gem. Katwijk aan Zee

Hervormde Gemeente Katwijk / Kerkelijk bureau

Bekijk de website-sectie van het Kerkelijk bureau voor meer informatie.

Voorstraat 74 (tegenover de Nieuwe Kerk)
Telefoon: 071-4012380
e-mail: nelbrussee@hervormdegemeentekatwijk.nl
De openingstijden van het Kerkelijk Bureau kunt u hier vin den.

Namen en adressen kosters/beheerders

  tel. thuis tel.  kerk
Nieuwe Kerk    
dhr. D.H. Hoek,
Stationstraat 19
071-4076907 (doorgeschakeld)
mobiel 06 53 81 97 93  
e-mail nieuwekerk@katwijknet.nl  
       
Oude Kerk     
dhr. D. Messemaker,
te Brittenstraat 29
071-4074204 071-4016934
mobiel 06-50436006  
e-mail d.messemaker@casema.nl  
     
Ichthuskerk    
dhr. P.A. van Duijvenbode,
Meeuwenlaan 112
071-4072577 071-4072619
e-mail ichthuskerk.katwijk@gmail.com  
     
Pniëlkerk
Voor zaalreserveringen:
dhr. A.B. Varkevisser
06-47300033

071-4027303

e-mail
Pnielkerk@outlook.com  
Maranathacentrum    
dhr. A.B. Varkevisser,
De Krom 6
06-47300033 071-4025228
e-mail maranathacentrum@xs4all.nl  
     
Kerkelijk Centrum ''Het Anker''    
dhr. E. Harrison,
Roest van Limburgstraat 36
071-4035745 071-4076967
e-mail kc-het-anker@planet.nl